×

מובילים טרנספורמציה עסקית

זה לא שיווק ולא טכנולוגיה, זה השילוב המנצח של שניהם.

אנו נמצאים בעיצומה של אחת המהפכות המשמעותיות ביותר שידעה האנושות מאז פרוץ המהפכה התעשייתית לפני כ- 250 שנה.

בשונה מאותה מהפכה ואלו שבאו בעקבותיה, את המהפכה הנוכחית לא מוביל המגזר העסקי שבאופן מסורתי היה הראשון לאמץ טכנולוגיות חדשניות, אלא דור חדש של צרכנים מחוברים, אשר קורא תיגר על המוסכמות והמודלים העסקיים שעליהם מבוססת הכלכלה המודרנית.

המהפכה הדיגיטלית נוגעת בכל תחום בחיינו, היא מונעת על ידי רשתות חברתיות ושירותי ענן, התקנים ניידים, ומילארדי מוצרים חכמים (IoT) אשר מתחברים יחד באמצעות טכנולוגיות רשת מהירות למארג דיגיטלי עצום ששינה לחלוטין את הצורה שבה אנו רוכשים מוצרים, מקבלים החלטות, צורכים שירותים, מתקשרים עם חברים ועושים עסקים.

מועדון מנהלי הדיגיטל הישראלי, הוקם בשיתוף פעולה עם מועדון מנהלי הדיגיטל העולמי בו חברים ארגונים מ 12 מדינות שונות, ולמעלה מ 1500 סמנכל"ים בכירים בתפקידים שונים כגון סמנכל"י שיווק, מערכות מידע, דאטה, דיגיטל, חדשנות, חויית לקוח, ודירקטורים בכירים נוספים.

מטרת המועדון היא לסייע לחברים בו להפוך לסוכני השינוי ולהכין את הארגון שלהם להתמודדות עם האתגרים של המהפכה הדיגיטלית תוך הקניית הידע הנדרש והקצאת המשאבים לניהול תהליך הטרנספורמציה הדיגיטלית.

חברי המועדון נהנים מגישה בלעדית לפורום בין לאומי של מנהלים בכירים, עדכונים חדשותיים בלעדיים, תחקירים ייחודיים, כתבות ומאמרים, הרצאות, ותוכניות לימוד בין לאומיות לפיתוח הקריירה כסמנכ"לי דיגיטל ומובילי שינוי.

בליבת הפעילות של המועדון, אירועי נטוורקינג וכנסים בין לאומיים הכוללים את מיטב המרצים והמנהלים הבכירים מהארגונים המובילים בעולם. המועדון משמש כפלטפורמה למנהלים בכירים אשר מעוניינים לחלוק ולשתף את ההצלחות לצד האתגרים איתם הם מתמודדים כחלק מתהליך השינוי של העידן החדש.

Cloud מכל מקום ובכל זמן
Mobile הכוח בניידות
Social חוכמת ההמון

חברות במועדון

אנחנו מזמינים אתכם להצטרף ל 1500 החברים של הארגון הבין לאומי ולקחת חלק בשינוי המלהיב שמתרחש בכלכלה העולמית.

הפעילות במועדון כרוכה בתשלום, וזאת כחלק ממדיניות המועדון העולמי. המטרה לאפשר למנהלים החברים במועדון גישה ייחודית לתחקירים, מאמרים ומרצים בעלי שם עולמי בתחומי השיווק, והטכנולוגיה הדיגיטלית.

חברי המועדון יהנו מגישה חופשית למידע אודות פעילות הדיגיטל בישראל, גישה לפורום הדיגיטל של הארגון העולמי, תחקירים, מאמרים, חומרים מתורגמים, רשימת משרות ומפגשים מקומיים.

באירועים השנתיים של ה CDO Summit בישראל ובעולם יהנו חברי המועדון מקדימות ברישום, הנחות משמעותיות וגישה למתחמי ה VIP.

הצטרפו עכשיו לקהילת מנהלי הדיגטל הגדולה בעולם, הצעד הראשון הטרנספורמציה העסקית.

אירועי המועדון