×

Digital & Innovation Masters Israel

A CDO CLUB Affiliate

מובילים שינוי וחדשנות !! בעידן של כלכלה דיגיטלית.

מועדון Digital & Innovation Masters הישראלי, הוקם בשיתוף פעולה עם מועדון מנהלי הדיגיטל והדאטה העולמי CDO Club בו חברים ארגונים מ 12 מדינות שונות, עם למעלה מ 6000 סמנכל"ים בכירים בתפקידים שונים כגון סמנכל"י שיווק, מערכות מידע, דאטה, דיגיטל, חדשנות, חויית לקוח, ודירקטורים בכירים נוספים.

מטרת המועדון היא לסייע לחברים בו להפוך לסוכני השינוי ולהכין את הארגון שלהם להתמודדות עם האתגרים של המהפכה הדיגיטלית תוך הקניית הידע הנדרש והקצאת המשאבים לניהול תהליך הטרנספורמציה הדיגיטלית.

חברי המועדון נהנים מגישה בלעדית לפורום בין לאומי של מנהלים בכירים, עדכונים שוטפים, תחקירים ייחודיים, כתבות ומאמרים, הרצאות, ותוכניות לימוד בין לאומיות לפיתוח הקריירה וכמובילי חדשנות, דיגיטל וטנספרומציה ארגונית.

קרא עוד הצטרפות למועדון

מאמרים אחרונים

כיצד מנהלי השיווק והדיגיטל ינהלו את התקציב ב 2021 ?

Amit-ProfilePic.jpg
מאת : עמית קמה,
בעלים, קמדיה דיגיטל בע"מ

תקציב2021 יראה שונה לחלוטין מזה שהכרנו בשנים האחרונות. צמצום הוצאות שיווקיות לצד גידול בפעילות הדיגיטלית, שינוי המיקוד והשווקים בהם פועל הארגון לצד שינוי בערוצים בהם הפעילות מתקיימת, אלו רק חלק מההשפעות שאנשי השיווק והדיגיטל יתמודדו איתם בשנתיים הקרובות. המאמר הבא מביא כמה תובנות מעניינות מסקר התקציב שגרטנר ערכו בקרב 450 מנהלי שיווק בעולם.

כך מותגים מובילים מגיבים ב Real-Time למשבר כלכלי של פעם ב-100 שנים

a8f3758739604f1083409e816756c8b4b45c4c65914f420ab0cd3c6f1ec64c2b.jpg
מאת : רונן הורן,
מייסד ומנכ"ל , Joytech

כולנו מכירים את תופעת הטבע של מעגלים ההולכים ומתפשטים על פני המים ברגע שחפץ נופל לתוכם. המעגלים הולכים ומתרחבים מנקודת ההתחלה, ואנו נהנים מחוויה ויזואלית מרהיבה. אנשי שיווק מתקדמים, לומדים בשנים האחרונות לעשות שימוש בתופעה בהקשר של המותג שלהם. כיצד הם עושים שימוש במעגל הקשרים שלהם בכדי לייצר מכפילי כוח למותג, ומי הם אותם סטארים שיכולים לסייע בהגברת ה ה Ripple Effect של המותג. על כך ועוד במאמר הבא.

Engagement Loyalty – תוכנית נאמנות על סטרואידים

Speaker_ShamirSegal.jpg
מאת : שמיר סגל,
מנהל מכירות , אורקל ישראל

מרבית רשתות השיווק והמותגים המובילים בארץ ובעולם, מנהלים תוכניות נאמנות ככלי מרכזי לחיזוק נאמנות הלקוחות. רשתות ומותגים מובילים מבינים שכדי ליצור נאמנות ארוכת טווח בין המותג ללקוחותיו, שתוביל להגדלת ערך הלקוח, לא מספיק להעניק ללקוח נקודות תמורת רכישות. נכון הרבה יותר לתגמל את הלקוח, לצד הרכישות, גם על פעולות (Engagements) שיהפכו את הלקוח לשגריר נאמן של הרשת או שיאפשרו לאסוף מידע רב יותר על הלקוח.

אם תרצו אין זו אגדה

Speaker_IttayHazan.jpg
מאת : איתי חזן,
ראש מערך דיגיטל ודאטה, כאל

Data Driven Decision היא אחת מה- Buzzwords הכי חזקות בעולם הדאטה. כל ספר או מאמר שעוסק בנושא מסביר איך בעולם המודרני כל ארגון או חברה עסקית צריכה לקבל החלטות מושכלות על בסיס דאטה. רוצים לדעת איך עושים את זה? בואו וקראו את "עשרת הדיברות ל- DDD" מפי מישהו שהצליח לעשות את זה.

שינויים במגמות הדיגיטליות – מכינים את הארגון ל 2021

Amit-ProfilePic.jpg
מאת : עמית קמה,
בעלים, קמדיה דיגיטל בע"מ

איש חכם אמר שקשה לנבא, במיוחד את העתיד. ובכל זאת תוכניות עבודה 2021 בפתח והשנה האתגר הרבה יותר גדול. אומנם לכולם ברור שהדיגיטל מתעצם, אך אילו מגמות מרכזיות יובילו את ההתפתחות הדיגיטלית בשנה הקרובה. על כך ועוד במאמר הבא שסוקר מספר מגמות מרכזיות שכנראה יובילו את ההתפתחות הדיגיטלית לאור העובדה שהקורונה כאן איתנו, וכנראה לעוד תקופה ארוכה.

מעצבים יחד חדשנות

nl_MiriGrisaro.jpg
מאת : מירי גריסרו,
מומחית באסטרטגיה ושינוי, מנחת סדנאות DESIGN THINKING,

ה-NEW NORMAL מזמן לנו הזדמנויות לשינויים במיקוד הארגוני ושיפור בתחומים ונושאים שעבדו לנו עד כה, אך זקוקים לשדרוג או חשיבה מחדש. במילים אחרות אנו מחפשים חדשנות. אחת הדרכים האפקטיביות לעורר חדשנות בארגונים היא על ידי מתודולוגיית DESIGN THINKING, אשר שמה את הלקוחות במרכז , משתפת את העובדים והמנהלים, שומעת את קולם וכל זאת באמצעות תהליך קצר ויעיל.

13 נובמבר
2018
CDO Club Event

Transforming 2018

  • יום שלישי, 13 נובמבר, 2018
    08:00:00 - 17:00:00

  • המאה ועשרים 6 | פארק האגם
    ראשון לציון

התקיים

קורסים וסדנאות

תמונות ממפגשי המועדון

CDO SUMMIT

חברי המועדון נהנים מהנחות וקדימות ברישום לועידות (CDO Summit) בארץ ובעולם. אחת לתקופה אנו מתארגנים להוצאת משלחות של חברי המועדון הישראלי לועידות השונות בעולם.

פעילות המועדון בשיתוף

Partner_kamedia
Partner_CDOCLUB
partner_Yes
Partner_Microstrategy
partner_SAP
partner_Applause
Partner_EpochTimes
אייקון workspace
אייקון שירלי קנטור
אייקון Pulseem
Partner_equiteq
אייקון Mictosoft
Partner_hever
Partner_avaya
Partner_BlogRelease
אייקון TheMarker
אייקון Toonimo
אייקון Rumble
Partner_Clicktale
Partner_Oracle2
partner_hever_Translations