×

Digital & Innovation Masters Israel

A CDO CLUB Affiliate

מובילים שינוי וחדשנות !! בעידן של כלכלה דיגיטלית.

מועדון Digital & Innovation Masters הישראלי, הוקם בשיתוף פעולה עם מועדון מנהלי הדיגיטל והדאטה העולמי CDO Club בו חברים ארגונים מ 12 מדינות שונות, עם למעלה מ 6000 סמנכל"ים בכירים בתפקידים שונים כגון סמנכל"י שיווק, מערכות מידע, דאטה, דיגיטל, חדשנות, חויית לקוח, ודירקטורים בכירים נוספים.

מטרת המועדון היא לסייע לחברים בו להפוך לסוכני השינוי ולהכין את הארגון שלהם להתמודדות עם האתגרים של המהפכה הדיגיטלית תוך הקניית הידע הנדרש והקצאת המשאבים לניהול תהליך הטרנספורמציה הדיגיטלית.

חברי המועדון נהנים מגישה בלעדית לפורום בין לאומי של מנהלים בכירים, עדכונים שוטפים, תחקירים ייחודיים, כתבות ומאמרים, הרצאות, ותוכניות לימוד בין לאומיות לפיתוח הקריירה וכמובילי חדשנות, דיגיטל וטנספרומציה ארגונית.

קרא עוד הצטרפות למועדון

הפעילות הבאה

Transforming #4 2020

יום שני, 18 מאי, 2020
08:00:00 - 14:30:00
Meitav St 13, Tel Aviv

מאמרים אחרונים

מעצבים את הארגון לקראת המחר – חלק שלישי – עיצוב עסקי

Amit-ProfilePic.jpg
מאת : עמית קמה,
בעלים, קמדיה דיגיטל בע"מ

למרות השיח הער סביב תפיסת הארגון הדיגיטלי בחמש שנים האחרונות, רוב הארגונים הגיעו לא מוכנים להסטה הפתאומית לפעילות האון-ליין ותפיסת הדיגיטל. שלא לדבר על כך שרוב העסקים הקטנים בכלל לא שמעו על המושג טרנספורמציה דיגיטלית. מי שמחזיק עסק פעיל כבר מספר שנים יודע שלא משנה מה גודלו הוא חייב לחדש ולחשוב כל הזמן מחוץ לקופסה, ומגפת הקורונה היינה מגבר משמעותי ל SKILL הזה. זו ההזדמנות לפרק את המרכיבים השונים של העסק שלכם ולבחון כיצד ניתן להפעיל אותם אל מול המציאות הנוכחית בה הדיגיטל הופך לערוץ המרכזי של העסק שלכם.

ניהול חווית לקוח וברבורים שחורים.

Amit-ProfilePic.jpg
מאת : עמית קמה,
בעלים, קמדיה דיגיטל בע"מ

אם יש דבר אחד ברור בתקופה הנוכחית היא שמסע הלקוח משתנה. לא משנה איך תסתכלו על זה, הלקוחות שלכם נמצאים בלחץ, חוסר ודאות כלכלית, וחשש לשלומם ולשלום בני משפחתם. כמו מטוטלת שנעה במהירות, שיווי המשקל עושה את דרכו מהמוכר והידוע לחוסר ודאות ושינוי מתמיד. כיום יותר מתמיד ניהול חווית הלקוח היא גורם מבדל בין אלו שמנסים לשרוד ואלו שמקשיבים למה שהלקוחות שלהם צרכים, הרבה לפני שהם הבינו את הצורך שלהם. עוד על התמודדות עם השינוי במאמר הבא.

מעצבים את הארגון לקראת המחר – חלק שני – חשיבה עיצובית

Amit-ProfilePic.jpg
מאת : עמית קמה,
בעלים, קמדיה דיגיטל בע"מ

החשיבה העיצובית חוזרת לבסיס הפרימיטיבי ביותר. הצרכים האנושיים. המרכיב החשוב ביותר בבעיה איתה אנו מתמודדים הוא האדם. לא הלקוח, לא המשתמש, אלא האדם, עם הצרכים והבעיות הבסיסיות שלו. שבמקרים רבים הבעיה שאנחנו חושבים שאנו פותרים היא בכלל לא הבעיה האמיתית איתה אותו אדם מתמודד ולכן עלינו להתחיל שם, באמפטיה לאתגר ולאדם.

מעצבים את הארגון לקראת המחר – שינוי בלתי נמנע

Amit-ProfilePic.jpg
מאת : עמית קמה,
בעלים, קמדיה דיגיטל בע"מ

את השנים האחרונות מאפיינת הצפה רוחבית ומסיבית על החושים שלנו. האינטרנט שמספק אין סוף תוכן, הרשתות החברתיות שהפכו לכיכר העיר ומחקו כמעט לחלוטין את המרחק הפיזי שבינינו. בתוך העומס האין סופי הזה והתחרות הגוברת, היכולת שלנו לעצב שירות או מוצר תוך מיקוד אמיתי בצרכים בחוויות, בזיכרונות וברגשות של הלקוח. היא היכולת האמיתית שלנו לייצר יתרון וערך מבדל.

הסיכון וההזדמנות העסקית של התפשטות הקורונה

Amit-ProfilePic.jpg
מאת : עמית קמה,
בעלים, קמדיה דיגיטל בע"מ

בין הויכוח אודות ההגזמה או השאננות סביב התגובה בעולם, ובעיקר בישראל להתפרצות נגיף הקורונה (או COVID-19 לפרופסורים שבינינו) מתפתחת מציאות חדשה שיש שטוענים שההשלכות שלה ילוו אותנו עוד שנים רבות. מה שנראה בתחילה כהתפרצות מקומית עקב התנאים המיוחדים שמאפיינים את הרפובליקה הסינית, הפך עַד מְהֶרָה לבעיה כלל עולמית.

למה הטרנספורמציה השיווקית כל כך חיונית ולמה דווקא עכשיו

Amit-ProfilePic.jpg
מאת : עמית קמה,
בעלים, קמדיה דיגיטל בע"מ

לצד הבאזז הגדול סביב הטרנספורמציה הדיגיטלית נולדו מושגים חדשים רבים. המשותף לכולם הוא דיפוזיה (פעפוע) של עולם המושגים הדיגיטלי אל תוך עולם המושגים הישן. כך קיבלנו את ה Healthtech, TechForGood, BioTech, Agritech ודוגמאות רבות נוספות. לצידם כניסה מסיבית של טכנולוגיות לעולם הלקוח, החוויה והשיווק שזכו לפורטמנטו (Portmanteau צמד-מילים) המוכר Martech ו AdTech. למה מרטק עכשיו, במאמר הבא.

13 נובמבר
2018
CDO Club Event

Transforming 2018

  • יום שלישי, 13 נובמבר, 2018
    08:00:00 - 17:00:00

  • המאה ועשרים 6 | פארק האגם
    ראשון לציון

התקיים

קורסים וסדנאות

תמונות ממפגשי המועדון

CDO SUMMIT

חברי המועדון נהנים מהנחות וקדימות ברישום לועידות (CDO Summit) בארץ ובעולם. אחת לתקופה אנו מתארגנים להוצאת משלחות של חברי המועדון הישראלי לועידות השונות בעולם.

פעילות המועדון בשיתוף

Partner_kamedia
Partner_CDOCLUB
partner_Yes
Partner_Microstrategy
partner_SAP
partner_Applause
Partner_EpochTimes
אייקון workspace
אייקון שירלי קנטור
אייקון Pulseem
Partner_equiteq
אייקון Mictosoft
Partner_hever
Partner_avaya
Partner_BlogRelease
אייקון TheMarker
אייקון Toonimo
אייקון Rumble
Partner_Clicktale
Partner_Oracle2
partner_hever_Translations