×

Digital & Innovation Masters Israel

A CDO CLUB Affiliate

מובילים שינוי וחדשנות !! בעידן של כלכלה דיגיטלית.

מועדון Digital & Innovation Masters הישראלי, הוקם בשיתוף פעולה עם מועדון מנהלי הדיגיטל והדאטה העולמי CDO Club בו חברים ארגונים מ 12 מדינות שונות, עם למעלה מ 6000 סמנכל"ים בכירים בתפקידים שונים כגון סמנכל"י שיווק, מערכות מידע, דאטה, דיגיטל, חדשנות, חויית לקוח, ודירקטורים בכירים נוספים.

מטרת המועדון היא לסייע לחברים בו להפוך לסוכני השינוי ולהכין את הארגון שלהם להתמודדות עם האתגרים של המהפכה הדיגיטלית תוך הקניית הידע הנדרש והקצאת המשאבים לניהול תהליך הטרנספורמציה הדיגיטלית.

חברי המועדון נהנים מגישה בלעדית לפורום בין לאומי של מנהלים בכירים, עדכונים שוטפים, תחקירים ייחודיים, כתבות ומאמרים, הרצאות, ותוכניות לימוד בין לאומיות לפיתוח הקריירה וכמובילי חדשנות, דיגיטל וטנספרומציה ארגונית.

קרא עוד הצטרפות למועדון

מאמרים אחרונים

כיצד מעבירים אומה שלמה טרנספורמציה דיגיטלית, ולמה?.

Amit-ProfilePic.jpg
מאת : עמית קמה,
בעלים, קמדיה דיגיטל בע"מ

כיצד יפן מתמודד עם האתגרים החברתיים, תרבותיים, תעסוקתיים ואַקְלִימִים.. הפתרון נמצא בדיגיטל, יותר נכון בטרנספורמציה כוללת של האומה היפנית. הכירו את Society 5.0 השלב הבא לאחר המהפכה התעשייתית הרביעית

Born To Change - Chapter Two : Dollar Shave Club

Amit-ProfilePic.jpg
מאת : עמית קמה,
בעלים, קמדיה דיגיטל בע"מ

סיפור הסינדרלה של Michael Dubin ו Mark Levine שהחליטו בינואר 2011 שנמאס להם לשלם מחיר מופקע על סכיני גילוח, והימרו על שינוי רדיקלי במודל העסקי שהיה נפוץ בשוק הטיפוח לגברים. פרק שני : המהפכה של Dollar Shave Club

עידן חדש של מאסטרים דיגיטליים

Amit-ProfilePic.jpg
מאת : עמית קמה,
בעלים, קמדיה דיגיטל בע"מ

בשנה החולפת נכנסו לעידן חדש של הובלה דיגיטלית, מה שהיה נחלתם של מתי מעט בליבת הדיגיטל בארגון מצופה כיום מכל העובדים והמנהלים... ברוכים הבאים לעידן ה Digital Masters.

Born To Change - Chapter one : Warby Parker Part one

Amit-ProfilePic.jpg
מאת : עמית קמה,
בעלים, קמדיה דיגיטל בע"מ

בסדרת הפוסטים Born To Change יצאתי למסע בעקבות היזמים והחברות ששינו את התעשייה שלהם, ולפעמים את המפה העסקית כולה. זהו סיפורם של ארבע בוגרי MBA ששאלו את השאלות הנכונות בזמן הנכון. עם קורטוב של מזל והרבה נחישות הם הפכו ל Game Changers, וזכו להפוך את המודל העסקי שלהם לסטנדרט בתעשייה, כזה שגורם ל יזמים רבים לשאול את עצמם "איך אני לא חשבתי על זה ?". פרק ראשון – חלק ראשון : המהפכה של Warby Parker.

האם אתם מעריכים נכון את ה First Party דאטה שברשותכם ?

Amit-ProfilePic.jpg
מאת : עמית קמה,
בעלים, קמדיה דיגיטל בע"מ

ריבוי הערוצים והשימוש הגובר באלו הדיגיטליים היא מציאות ארגונית שכולם יודעים לדקלם, אך עדיין מאט מאד מנהלים משכילים לנצל את טביעות האצבע הדיגיטליות שהערוצים החדשים מייצרים כדי לשפר את חווית הלקוח וסומכים בעיקר על הניסיון שנצבר, האינטואיציה ותחושת הבטן שלהם. האם אתם יודעים להעריך ולהשתמש בנתונים אודות הלקוחות שלכם בארגון ?

תפקידיו השונים של השיווק בארגון הדיגיטלי.

Amit-ProfilePic.jpg
מאת : עמית קמה,
בעלים, קמדיה דיגיטל בע"מ

השיווק הדיגיטלי השתנה בצורה משמעותית. מפריסה של באנרים באתרי אינטרנט נדרש כיום השיווק לייצר ביקושים מדויקים לשירותים ולמוצרים השונים של החברה, לנהל את התנועה אל ובתוך אתרי הסחר הדיגיטלי, לדאוג לחווית לקוח רציפה במגעים השונים, לספר את הסיפור המותגי באופן אחיד בערוצים שונים וכמובן לייצר שיח פרסונלי עם אוכלוסיות רבות ומדויקות באמצעות אוטומציה ודאטה. באיזה שלב ארגון השיווק שלכם נמצא, הצצה לאבולוציה השיווקית לצד ההתפתחות הדיגיטלית של הארגון בפוסט הבא.

13 נובמבר
2018
CDO Club Event

Transforming 2018

  • יום שלישי, 13 נובמבר, 2018
    08:00:00 - 17:00:00

  • המאה ועשרים 6 | פארק האגם
    ראשון לציון

התקיים

קורסים וסדנאות

תמונות ממפגשי המועדון

CDO SUMMIT

חברי המועדון נהנים מהנחות וקדימות ברישום לועידות (CDO Summit) בארץ ובעולם. אחת לתקופה אנו מתארגנים להוצאת משלחות של חברי המועדון הישראלי לועידות השונות בעולם.

פעילות המועדון בשיתוף

Partner_kamedia
Partner_CDOCLUB
partner_Yes
Partner_Microstrategy
partner_SAP
partner_Applause
Partner_EpochTimes
אייקון workspace
אייקון שירלי קנטור
אייקון Pulseem
Partner_equiteq
אייקון Mictosoft
Partner_hever
Partner_avaya
Partner_BlogRelease
אייקון TheMarker
אייקון Toonimo
אייקון Rumble
Partner_Clicktale
Partner_Oracle2
partner_hever_Translations