×

Digital & Innovation Masters Israel

A CDO CLUB Affiliate

מובילים שינוי וחדשנות !! בעידן של כלכלה דיגיטלית.

מועדון Digital & Innovation Masters הישראלי, הוקם בשיתוף פעולה עם מועדון מנהלי הדיגיטל והדאטה העולמי CDO Club בו חברים ארגונים מ 12 מדינות שונות, עם למעלה מ 6000 סמנכל"ים בכירים בתפקידים שונים כגון סמנכל"י שיווק, מערכות מידע, דאטה, דיגיטל, חדשנות, חויית לקוח, ודירקטורים בכירים נוספים.

מטרת המועדון היא לסייע לחברים בו להפוך לסוכני השינוי ולהכין את הארגון שלהם להתמודדות עם האתגרים של המהפכה הדיגיטלית תוך הקניית הידע הנדרש והקצאת המשאבים לניהול תהליך הטרנספורמציה הדיגיטלית.

חברי המועדון נהנים מגישה בלעדית לפורום בין לאומי של מנהלים בכירים, עדכונים שוטפים, תחקירים ייחודיים, כתבות ומאמרים, הרצאות, ותוכניות לימוד בין לאומיות לפיתוח הקריירה וכמובילי חדשנות, דיגיטל וטנספרומציה ארגונית.

קרא עוד הצטרפות למועדון

מאמרים אחרונים

קורונה ודיגיטל- ראיון עם רוני אלגביש, מנהל דיגיטל ותקשורת נספרסו ישראל

Amit-ProfilePic.jpg
מאת : עמית קמה,
בעלים, קמדיה דיגיטל בע"מ

התפשטות נגיף הקורונה תפסה את כל העוסקים בדיגיטל במלכוד 22 קלאסי. מצד אחד נראה היה לרגע שכל החלומות התגשמו ומשמעות תפקידם הועלתה תוך רגע למעמד מוביל ארגוני שעומד בחוד החנית, פוזיציה שאליה חתרו מתוך הבנה ברורה שככה צריך להראות מבנה ארגוני בשנת 2020; אך מצד שני פתאום נחשפו נקודות של אי בשלות ארגונית ומוגבלויות כאלה ואחרות ששמות את הארגון במקום שדורש עוד עבודה רבה של מוכנות לעידן החדש.

משרטטים מסלול עסקי מחדש – שימו לב לקפיצה הגדולה של תחום הבריאות הדיגיטלית.

Amit-ProfilePic.jpg
מאת : עמית קמה,
בעלים, קמדיה דיגיטל בע"מ

זו תקופה של חשבון נפש לעסקים רבים. בחלק מהמקרים הפגיעה הייתה עמוקה ומתמשכת, לאחרים זו הייתה קריאת השכמה הדורשת בחינה מחדש של יחסי הארגון והדיגיטל. מי שהחל את ההכנות לפני חודשים או שנים הצליח ליצר המשכיות עסקית בערוצים הדיגיטליים. את האחרים זה תפס לגמרי לא מוכנים. בכדי להבין איך נראית פעילות דיגיטלית שהוכנה לאורך זמן רב, אני ממליץ לכם להציץ בהאצה שתחום הבריאות הדיגיטלית עבר בחודשים האחרונים. עכשיו תעשו הנדסה לאחור והתאימו לפעילות שלכם.

Social Capital: איך מותגים יכולים לצמוח במשבר הקורונה ?

a8f3758739604f1083409e816756c8b4b45c4c65914f420ab0cd3c6f1ec64c2b.jpg
מאת : רונן הורן,
מנכ"ל, Joytech

מהו ה Social Capital וכיצד הארגון שלכם יכול למנף את ההון החברתי של המותג שלכם ואת רשת העובדים בכדי להרחיב את מעגלי ההשפעה וכידצ כל זה קשור לאתגר הבלונים האדומים של משרד ההגנה האמריקני (DARPA) . על כך ועוד במאמר הבא.

בניית הרגלים חדשים סביב שירות עצמי דיגיטלי.

332e0d104b98404ebc8f6bfefa99bcc31b471504ce354d5d8366e0cda0d76755.jpg
מאת : שני סבח,
יועצת שיווק, מוצר וחויית לקוח,

שמסע הלקוח השתנה וכולנו עברנו לצרוך שירותים ומוצרים באמצעות ערוצים מקוונים באופן כמעט אבסולוטי. למעשה, כל מה שהיה קודם הופך לפחות רלוונטי היום. השינוי המדובר נותן את אותותיו באפיקים רבים, מה הן ההתאמות שארגונים נדרשים לבצע. על כך ועוד במאמר הבא.

שינוי בדפוסי התנהגות ורכישה בדיגיטל בעקבות התפרצות הקרונה

Speaker_MarinaShapira.jpg
מאת : מרינה שפירא,
ראש תחום מחקר התנהגותי, Quantum Metric

דפוס הקניות של אנשים בחנויות מסחר אלקטרוני השתנה בצורה משמעותית בעקבות התפרצות נגיף הקורונה, הרכישה בתקופה זו מתאפיינת במושג חדש שנכנס לחיינו Panic Shopping. טיפים להתמודדות עם התופעה במאמר הבא.

אַבָּא, קָרָא הַיֶּלֶד, אֲבָל הַמֶּלֶךְ עָרוֹם

Amit-ProfilePic.jpg
מאת : עמית קמה,
בעלים, קמדיה דיגיטל בע"מ

כבר שנים שהמילה טרנספורמציה עוברת כל זילות אפשרית, והמצב הנוכחי אינו שונה. מנהלים לא הבינו את התפיסה אז ובכלל לא בטוח שמבינים אותה טוב יותר לאור המצב כיום. כולם צועקים טרנספורמציה אבל מה שכולם עושים במקרה הרע זו אינקרמנטציה, במקרה הטוב דיגיטיליזציה. איך נהפוך את האינקרמנטציה לטרנספורמציה במאמר הבא.

13 נובמבר
2018
CDO Club Event

Transforming 2018

  • יום שלישי, 13 נובמבר, 2018
    08:00:00 - 17:00:00

  • המאה ועשרים 6 | פארק האגם
    ראשון לציון

התקיים

קורסים וסדנאות

תמונות ממפגשי המועדון

CDO SUMMIT

חברי המועדון נהנים מהנחות וקדימות ברישום לועידות (CDO Summit) בארץ ובעולם. אחת לתקופה אנו מתארגנים להוצאת משלחות של חברי המועדון הישראלי לועידות השונות בעולם.

פעילות המועדון בשיתוף

Partner_kamedia
Partner_CDOCLUB
partner_Yes
Partner_Microstrategy
partner_SAP
partner_Applause
Partner_EpochTimes
אייקון workspace
אייקון שירלי קנטור
אייקון Pulseem
Partner_equiteq
אייקון Mictosoft
Partner_hever
Partner_avaya
Partner_BlogRelease
אייקון TheMarker
אייקון Toonimo
אייקון Rumble
Partner_Clicktale
Partner_Oracle2
partner_hever_Translations