×

כיצד AI יכול לסייע לנו בשיפור תהליכי יצירת התוכן?

blog
9b293c3ed2e84494b69d02ba51865cf7159379f1eb1e46b9bc6fb97c503176b1.jpg
תאריך פרסום : 07/03/2024
מאת : טל קודאי, מנהלת שיווק, קמדיה דיגיטל בע"מ
מערכות מבוססות AI שפרצו לתודעה הציבורית אי שם בסוף שנת 2022 הן הרבה יותר מבאז טכנולוגי חולף. מדובר במערכות וכלים טכנולוגיים שיכולים לשנות (ולמעשה כבר משנים) תעשיות שלמות וארגונים ברחבי העולם על ידי אוטומציה של משימות מורכבות, העצמת יצירתיות ארגונים, ייעול תהליכיים, הגברת שיתוף פעולה בארגונים ועוד.

אחד התחומים עבורם טכנולוגיות AI מהווים כלי עזר ממשי הוא תחום יצירת התוכן, שמייצר אתגרים רבים לארגונים בנוף התחרותי של ימינו. ארגונים אלו אשר מחפשים ללא הרף דרכים חדשניות ליצירת תוכן שיסייעו למשוך לקוחות חדשים ולשמר את הקיימים, עשויים למצוא פתרון ממשי בעזרת כלים וטכנולוגיות מבוססי בינה מלאכותית.

במאמר זה נציג לכם את רכיבי פורטל הAI המוטמע על גבי פלטפורמת החוויות הדיגיטליות של קמדיה – פלטפורמת K-Vision, שתפקידו לסייע לכם ולייעל מגוון תהליכים בארגונכם, לרתום את כוחה של הבינה המלאכותית לשימוש על ידי ארגונים שונים ולהוביל אותם ואת עובדיהם צעד קדימה.

אז אלו מערכות AI מוטמעות על גבי הפלטפורמה שלנו ויכולות לקחת את תהליך יצירת התוכן בארגונכם לשלב הבא? המשיכו לקרוא.

יצירת תמונות בתוך דקות

בעזרת מחולל התמונות המוטמע על גבי הפלטפורמה עובדי הארגון יכולים ליצור תמונות מדהימות במהירות, ללא צורך במיומנויות עיצוב או ידע מעמיק בעיצוב גרפי. מדובר בתהליך כה פשוט שיאפשר לכם לעשות שימוש בתבניות עיצוב והנחיות טקסטואליות שקיימות על גבי הפורטל ולקבל תוצאות מדהימות בתוך דקות. כך תוכלו ליצור תמונות ויצירות ויזואליות ייחודיות ומרהיבות עבור ערוצי המדיה החברתית של ארגונכם.  

Image

יצירת תוכן מילולי מבוסס AI 

בעזרת כלי יצירת התוכן המוטמעים על גבי הפורטל, תוכלו להפוך את תהליך יצירת התוכן לפשוט וחווייתי. הכלי יאפשר לכם ליצור מספר רב של פריטי תוכן ולהתאימם לערוץ ההפצה הרלוונטי, וגם לשפר ולהעשיר את התוכן בתוך שניות. גם כאן תוכלו להקל על התהליך בעזרת שימוש בהנחיות ופקודות קיימות שיובילו אתכם לתוצאה הטובה ביותר.

שילוב מסמכים ונתונים ארגוניים בכלי הAI שיהפכו את התוכן לייחודי לארגון שלכם

פורטל הבינה המלאכותית של K-vision מאפשר גישה אל הנתונים והנכסים הדיגיטליים של ארגונכם ובכך מאפשר התאמה של התוצרים השונים והתוכן שנוצר לאופי הארגון שלכם. לכן, לא רק שתהליך יצירת התוכן בעזרת פורטל הAI של K-vision זריז ויעיל הרבה יותר, הוא מספק לארגונים ערך מוסף בדמות התאמה לצורך הספציפי שלהם ולקול המותגי שלהם.

העצמת שיתוף הפעולה בין עובדי הארגון

ערוצי הצ'אט בפורטל הAI שלנו יאפשרו לכם לחוות עידן חדש של שיתופי פעולה פנים ארגוניים. הפורטל מעודד את חברי הארגון להעצים את השיח ביניהם באמצעות ערוצי צ'אט קבוצתיים מבוססי AI באופן בו כל אחד מחברי הארגון יכול להעצים את ההנחיות של חברו ולקבל תוצר משותף. בצורה זו יכולים חברי הארגון לתת ביטוי לרעיונות או יוזמות משותפות ולהעצים את יצירת התוכן בארגון בצורה חווייתית ומשותפת.

סוכני AI מותאמים לצרכים של עובדי הארגון

עוזר אישי לכל אחד מעובדי הארגון? בעזרת פורטל הAI של k-vision זה אפשרי!
הפורטל מאפשר לכל אחד מהעובדים להגדיר בוט מבוסס בינה מלאכותית שמותאם לצורך הייחודי לו. חשוב להבין שלא מדובר בעוד צ'אט בוט שמספק שירות ללקוח כפי שרבים מאיתנו מכירים. סוכן הAI של K-Vision משמש ממש כחבר צוות נוסף, בכל תפקיד עליו חלמתם – יועץ אישי, מנהל שיווק, מנהל משאבי אנוש או כל תפקיד אחר שתרגישו שיכול לסייע לצרכים האישיים והמקצועיים של העובדים. אז גם אם מדובר בתהליכי יצירת תוכן וגם אם במשימות ארגונית המתפרשות לזירות נוספות – סוכני הAI של k-vision יעצימו אותן ויסייעו ביצירת תהליך עבודה חלק ויעיל יותר.

Image

לסיכום,

פורטל הAI המוטמע על גבי פלטפורמת K-Vision מאפשר לארגונים ועובדים לפתח שפע של יכולות, בעיקר בעולמות יצירת התוכן, אבל כמובן שלא רק.
השילוב שבין פלטפורמת החוויות הדיגיטליות K-vision שמסייעת לארגונים להפוך בהצלחה לדיגיטליים יותר, לבין פורטל שכולו מבוסס על אחת הטכנולוגיות המהפכניות ביותר בשנים האחרונות – יוצר סינרגיה מושלמת שמעצימה את הארגון ומאפשרת לו ולעובדיו להתייעל, לשגשג ולשמור על יתרון בנוף הארגוני התחרותי. 

רוצים להכיר מקרוב את פורטל הAI של פלטפורמת K-Vision ? הסתכלו בעיניים של המהפכה הנוכחית ובמקום לחשוש ממנה נצלו אותה ואת הטכנולוגיות סביבה כדי להעצים את העובדים ולמנף את היכולת העסקית של הארגון. לפרטים נוספים לחצו כאן


תגיות

תגובות