×

מובילים טרנספורמציה עסקית

עידן חדש של מאסטרים דיגיטליים.

מועדון Digital & Innovation Masters הישראלי, הוקם בשיתוף פעולה עם מועדון מנהלי הדיגיטל והדאטה העולמי CDO Club בו חברים ארגונים מ 12 מדינות שונות, עם למעלה מ 6000 סמנכל"ים בכירים בתפקידים שונים כגון סמנכל"י שיווק, מערכות מידע, דאטה, דיגיטל, חדשנות, חויית לקוח, ודירקטורים בכירים נוספים.

בשונה ממהפכות הכלכליות והתעשייתיות הקודמות, המהפכה הנוכחית מונעת על ידי דור חדש של צרכנים מחוברים, אשר קורא תיגר על המוסכמות והמודלים העסקיים שעליהם מבוססת הכלכלה המודרנית. מהפכה הדיגיטלית נוגעת בכל תחום בחיינו, היא מונעת על ידי רשתות חברתיות ושירותי ענן, התקנים ניידים, ומילארדי מוצרים חכמים (IoT) אשר מתחברים יחד באמצעות טכנולוגיות רשת מהירות למארג דיגיטלי עצום ששינה לחלוטין את הצורה שבה אנו רוכשים מוצרים, מקבלים החלטות, צורכים שירותים, מתקשרים עם חברים ועושים עסקים. השינוי אינו עוד שינוי של מנהלי הדיגיטל או מנהלי הטכנולוגיה אלא שינוי רחב הטומן בחובו מהפכה משמעותית שנוגעת בכל אחד בארגון החל ממנהלים במערכי התפעול והלוגיסטיקה דרך המנהלים שפוגשים את הלקוחות בחזית כחלק משירות, המכירות ושיווק בארגון.

את הפעילות הקמנו בשיתוף ותמיכה של ב CDO CLUB העולמי מה שמקנה לחברים בו הזדמנות ללמוד מחברים ומובילי טרנספורמציה ושינוי טכנולוגי ודיגיטלי בעולם. מטרת המועדון היא לסייע לחברים בו להפוך לסוכני השינוי ולהכין את הארגון שלהם להתמודדות עם האתגרים של המהפכה הדיגיטלית תוך הקניית הידע הנדרש והקצאת המשאבים לניהול תהליכים שבסופם יסייעו בטרנספורמציה הארגונית.

חברי המועדון נהנים מגישה בלעדית לפורום בין לאומי של מנהלים בכירים, עדכונים חדשותיים בלעדיים, תחקירים ייחודיים, כתבות ומאמרים, הרצאות, ותוכניות לימוד בין לאומיות לפיתוח הקריירה בתחומי הדיגיטלי והחדשנות הארגונית. בליבת הפעילות של המועדון, אירועי נטוורקינג וכנסים בין לאומיים הכוללים את מיטב המרצים והמנהלים הבכירים מהארגונים המובילים בעולם.

במסגרת המועדון מתקיימים אירועים מקצועיים, חלקם מפגשי ידע וחלקם ביקורים מקצועיים קולגות וספקי פתרונות דיגיטליים, חלקם בישראל וחלקם בחו"ל. באירועי המועדון במהלך השנה נערכים דיונים ,פאנלים והרצאות מקצועיות שמאפשרות הרחבת ידע ועומק לקהילה.

המועדון מהווה גם קרקע פורייה להחלפת דעות, להתלבטויות ולחיבורים משמעותיים בתוך הקהילה ועם ספקי הפתרונות דיגיטליים במטרה לתת את המענה הנכון ביותר לאתגרים המשתנים.

Cloud מכל מקום ובכל זמן
Mobile הכוח בניידות
Social חוכמת ההמון

חברות במועדון

אנחנו מזמינים אתכם להצטרף ל 1500 החברים של הארגון הבין לאומי ולקחת חלק בשינוי המלהיב שמתרחש בכלכלה העולמית.

הפעילות במועדון כרוכה בתשלום, וזאת כחלק ממדיניות המועדון העולמי. המטרה לאפשר למנהלים החברים במועדון גישה ייחודית לתחקירים, מאמרים ומרצים בעלי שם עולמי בתחומי השיווק, והטכנולוגיה הדיגיטלית.

חברי המועדון יהנו מגישה חופשית למידע אודות פעילות הדיגיטל בישראל, גישה לפורום הדיגיטל של הארגון העולמי, תחקירים, מאמרים, חומרים מתורגמים, רשימת משרות ומפגשים מקומיים.

באירועים השנתיים של ה CDO Summit בישראל ובעולם יהנו חברי המועדון מקדימות ברישום, הנחות משמעותיות וגישה למתחמי ה VIP.

הצטרפו עכשיו לקהילת מנהלי הדיגטל הגדולה בעולם, הצעד הראשון הטרנספורמציה העסקית.

אירועי המועדון