×

כל מה שאתם צריכים לדעת על פורטל הבינה המלאכותית בK-Vision

blog
9b293c3ed2e84494b69d02ba51865cf7159379f1eb1e46b9bc6fb97c503176b1.jpg
תאריך פרסום : 21/09/2023
מאת : טל קודאי, מנהלת שיווק, קמדיה דיגיטל בע"מ

הבאז סביב AI מסרב לדעוך. ובצדק.

במחקר שערכו BCG ו-MIT כ-60% מהנשאלים טענו שכלי בינה מלאכותית מהווים סוג של עמית לעבודה. ובנוסף נמצא שלעובדים המשתמשים בAI במסגרת עבודתם האישית יש סיכוי של פי 3.4 להיות מרוצים מעבודתם בהשוואה לעובדים שאינם משתמשים בבינה מלאכותית.

אנחנו יכולים לצטט עוד אינספור מחקרים בנושא שמוכיחים עד כמה מדובר במהפכה השקולה ל"מהפכת האינטרנט" של שנות ה2000, כזו שעוד לא ברור בדיוק איך היא הולכת להשפיע, אבל ברור בהחלט שהיא לא הולכת לפסוח על אף ארגון או עובד.

כארגון המלווה ומוביל ארגונים רבים לעיצוב ופיתוח החדשנות הדיגיטלית בארגונם, כמובן שלא יכלנו להתעלם מהנתיב הזה. כי אנחנו מאמינים, כמו רבים אחרים, שארגונים שלא ישכילו להצטרף למהפכה העכשווית ולרתום את טכנולוגיות הAI לשימוש ארגוני, עשויים להתחרט על כך בעתיד הקרוב.

כדי לסייע לארגונים להשתלב בדרך הנכונה ביותר אנו משיקים בימים אלו פורטל ייחודי המרכז עבורכם בסביבה מנוהלת אחת, את המודלים המובילים בתחום הבינה המלאכותית היוצרת.

בואו נכיר את המאפיינים המרכזיים והייחודיים של פורטל הבינה המלאכותית היוצרת של K-Vision, אילו כלים הוא יספק לכם ואיך הוא יעצים את עובדי הארגון? המשיכו לקרוא.


יצירת סוכני AI מותאמים לצורך הארגוני שלכם 
בעזרת מודול הבינה המלאכותית היוצרת כל עובד בארגון יוכל ליצור לעצמו עוזר אישי המותאם לסגנון התקשורת והצורך העסקי הייחודי לו, ובנוסף לכך להגדיר לעוזר האישי אישיות ייחודית משלו.

זקוקים ליועץ? למנהל שיווק? ליוצר תוכן? או לכל תפקיד אחד? תוכלו להגדיר בדיוק איזה סוג של סוכן תרצו ולקבל קולגה דיגיטלית איתה תוכלו לקיים אינטראקציה שתסייע לכם בפעולות השגרה ותשפר את התוצרים הסופיים שלכם.

העצמת שיתופי הפעולה הפנים ארגוניים 
שיתופי פעולה פנים ארגוניים ושיח בין קולגות לעיתים מהווים משימה מאתגרת. חוסר הסכמה, פערי הבנה או חוסר יכולת לקיים שיח שממוקד כולו בטובת הארגון. ערוצי הצ'אט בפורטל שלנו יאפשרו לכם לחוות עידן חדש של שיתופי פעולה פנים ארגוניים.

הפלטפורמה שלנו מעודדת את חברי הצוות להעצים ולשפר את השיח של חבריהם בערוצי הצ'אט מבוססי הAI המוטמעים בפלטפורמה ויחד לקבל תוצאות מדהימות שיהוו מצע לחדשנות ושיתופי פעולה טובים וחווייתיים יותר. 

יצירת תוכן מעולם לא הייתה פשוטה יותר 
עבור רוב העובדים תהליך יצירת התוכן הוא לא עניין פשוט. רובנו יכולים להסכים שזהו תהליך שמצריך שעות ארוכות של מאמץ מחשבתי, שגם הוא לא תמיד מוביל לתוצאה הרצויה.

לכן על גבי פורטל הבינה המלאכותית של K-Vision מוטמעים כלים ליצירת תוכן שיאפשרו לכל עובד בארגון להביא לידי ביטוי את היצירתיות שבו או להמציא אותה מחדש.

הפלטפורמה מכילה סט כלי כתיבה מבוססי AI לצד כלי AI ליצירת תמונות, שיאפשרו לעובדים לעשות בהם שימוש כדי לייצר תוכן שיווקי לרשתות, לכתוב, לסכם או להרחיב מאמרים ותוכן קיים, ליצור תמונות מדהימות ואבי טיפוס למוצרים ועוד... וכל אלה? תוך דקות בודדות.

הכלים הללו יעזרו לארגון שלכם ליצור קול מותגי חדש יותר ולהגביר את ההשפעה שלכם בתהליך קצר ויעיל הרבה יותר. 

לא שכחנו את הלקוחות שלכם 
על גבי הפורטל שלנו תוכלו לשלב את נתוני הארגון שלכם וליצור סביבה ייחודית ללקוחות שלכם. מה זה אומר בעצם? 
שהחוויה של לקוחות הקצה שלכם תדבר בשפה זהה לקול המותג הייחודי לכם.

המענה ללקוח (באמצעות בוטים למשל) יהיה ממוקד הרבה יותר ורלוונטי לאופי הארגון, והתוכן שתרצו ליצור בעזרת הכלים השונים שבפלטפורמה יתבסס על נתונים ומידע ממשי של הארגון וישקף את ערכי ואופי המותג שלכם.
בעזרת הפלטפורמה תוכלו להעצים גם את עובדי הארגון וגם את הלקוחות קצה שלכם.


לסיכום,
עכשיו יותר מתמיד זה הזמן לשלב את הבינה המלאכותית היוצרת בפעילות העסקית שלכם, כי ככל שארגונים ישכילו לעשות זאת מוקדם יותר, כך סביר שיצליחו ליצור לעצמם יתרון תחרותי בשוק.

בואו למנף את העובדים ואת הארגון בעזרת הפלטפורמה שלנו, זכרו כי ייתכן ובעתיד הקרוב בינה מלאכותית לא תיהיה אופציה אלא הכרח קיומי, ולכן עובדים צריכים לסגל את היכולת הזו כבר היום.  הסתכלו בעיניים של המהפכה הנוכחית ובמקום לחשוש ממנה עשו בה שימוש כדי להעצים את העובדים, לדאוג לחווית הלקוחות ובעיקר למנף את היכולת העסקית של הארגון.

לפרטים נוספים לחצו כאן

תגיות

תגובות